KONST / Litografier / Färglitografi 12257451
nr 1225 7451
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/100. Motivet: 60x105 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:45:56
1.000 kr
1.100 kr
1.900 kr
2.200 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies